Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до May 11, 2021 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
1-10 of 141 Билдирүүлөр

жолду оңдоо 0 Текшерилбеген

14:14 May 11, 2021

дачада жолдор өтө жаман машиналар ар 10-15 күндө ходовой жасатабыз. Асфалт кылып берүүңүздөрдү сүранабыз Көп маалымат » « Аз маалымат

солнечная көчө

ямочный ремонт 0 Текшерилди

09:42 Apr 26, 2021

2021-жыл ичинде Курманжан-Датка жана Ленина кочосундо жолдор план негизинде ондолот. ________________________________ Ош шаарынын Курманжан-Датка... Көп маалымат » « Аз маалымат

Школа Кирова и обл суд

Жук ташуучу унаалар 1 Текшерилди

22:05 Apr 15, 2021

Жолдун бул бөлүгү Ош облусунун Кара-Суу районунун аймагына карайт. Бирок Патрулдук милиция бөлүмүнүн кызматкерлерине аталган унаалардын айдоочулары... Көп маалымат » « Аз маалымат

Кулатов кичи району

Просим асфальтировать начиная от улицы Алебастрова дом №108 до улицы А.Навои г.Ош и центральную улицу Алебастрова г.Ош 0 Текшерилди

16:08 Dec 18, 2020

Спасибо за ваше обращение. Согласно ответу муниципального предприятия "Ошские городские дороги" предложение по асфальтированию улицы... Көп маалымат » « Аз маалымат

город Ош, улица Алебастрова дом 108 б

Просим асфальтировать начиная от улицы Алебастрова дом №108 до улицы А.Навои г.Ош и центральную улицу Алебастрова г.Ош 0 Текшерилди

16:06 Dec 18, 2020

Спасибо за ваше обращение. Согласно ответу муниципального предприятия "Ошские городские дороги" предложение по асфальтированию улицы... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош, ул. Алебастрова 108 б

Просим асфальтировать начиная от улицы Алебастрова дом №108 до улицы А.Навои г.Ош и центральную улицу Алебастрова г.Ош 0 Текшерилди

16:02 Dec 18, 2020

Спасибо за ваше обращение. Согласно ответу муниципального предприятия "Ошские городские дороги" предложение по асфальтированию улицы... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош, ул. Алебастрова 108 б

светофор и мусор 0 Текшерилди

00:03 Nov 17, 2020

Здравствуйте, нужен светофор по улице Шакирова, на пересечении улицы где горбаня. А также по ул.Шакирова возле задней стороны военной части... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош ул.Шакирова

Жол эрежелери 0 Текшерилди

19:40 Sep 13, 2020

Жооп тиркемеде. _______________________ Жол эрежелерин баш ийбеген автоунаа жургунчулору кобойуудо! Светофордун кызыл тусуно карабастан журуп... Көп маалымат » « Аз маалымат

Толойкон кичи району, 26 уйдун алды

жыттанып жатат 2 Текшерилди

15:24 Aug 15, 2020

Ош регионладык шааркурулушу жана архитектура боюнча башкармалыгы, Сиздин 2020-жылдын 26-августундагы Ош шаарынын Тажик кочосунун №1 дарегинде... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош Тажик к. №1

1-10 of 141 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
934 0.47 96.04%