Текшерилди

гор водоканал

12:45 Oct 28 2017 город Ош ТС 12 Курманжан датка 2

Урматтуу Усманов Ж., сиздин кайрылуунузду иликтеп чыгып, биздин ишкананын адистери томондогуну билдиришет.
Сиздердин 6-кочодо тартылган суу тутуктору ондолуп калыбына келтирилген. Азыркы учурда тургундар суу менен толук камсызданууда.
__________________________________________________________________________














Саламатсыздарбы урматтуу Ош горводоканал жана Ош шаарынын мэриясы Курманжан датка 2 тс сиздерге терен ыраазчылык билдиребиз ушул биздин таза суу турбаларыбызды ондоп туздоп берип жатканыздар учун!!!!кошумчалап кеттейин 1-3 кундон бери суу жок себеби 6 кочодгу турба жарылыптыр ошону учун экен,суранып кетет элек тезирээк ондоп берип койунуздар!!!!!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Усманов Жигиталы (Nov 7 2017)
таза сууну качан бересинер ондоп берип койунуздар сураныч!!!!!!
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

ОСВЩЕНИЕ

23:13 Jul 30, 2016

город Ош мкрн Туран, 0.12 Kms

дорога после бомбежки

16:18 May 24, 2017

Город Ош Тс 12 Курманджан Датка 2, 0.2 Kms

проблема с водой

17:40 Jul 06, 2017

микрорайон дача, 0.48 Kms

дайыма аки ташкуйгузот

16:04 Jun 17, 2016

Дача, 0.5 Kms