Текшерилди

проблема с водой

17:40 Jul 6 2017 микрорайон дача

Сиздин кайрылуунуз боюнча «Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасы төмөндөгүлөрдү билдирет:
«Курманжан-Датка-2» Аймактык Кеңешинин Дача конушундагы жашоочулардын таза сууга болгон маселесин чечүү максатында, Ош шаардык мэриясынын капиталдык курулуш башкармалыгы тарабынан Ø160мм болгон аралыгы 3250м полиэтилен суу түтүгү тартылып, 9 даана көчө колонкалары орнотулган.
Өзүңүздөргө белгилүү болгондой 2016-жылдын 1-октябрынан баштап, таза суу үзгүлтүксүз берилип келүүдө. Бирок, жай мезгилдеринде суунун басымы төмөндөп чыкпай калган учурлар да бар. Ошондуктан, «Ошшаарсууканал» ишканасы Дача конушунун Ирригатор-колос ж.б. көчөлөрүн таза суу түтүгүнө кошууга уруксат бере албастыгын билдирет. Себеби, суунун дебити жетишсиз жана жогору жактагы үйлөргө суу чыкпай калат (эгерде насос коюла турган болсо, төмөн жактагы үйлөргө суу чыкпай калат).



в домах нет чистой,питьевой воды из горводоканала хотя относимся мы к городу.Просим изучить эту проблему
Аныктык: UP DOWN 10
Пикирлер
Данияр (Sep 30 2017)
Урматтуу ОшГорВодоканал бизде эчкандай 9 даана кочо колонкалары орнотулган эмес,прошу перепроверить вашу информацию.И вопрос:нельзя ли провести воду с мкр Южный так как расстояние между нами не большое.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

дорога после бомбежки

16:18 May 24, 2017

Город Ош Тс 12 Курманджан Датка 2, 0.32 Kms

гор водоканал

12:45 Oct 28, 2017

город Ош ТС 12 Курманжан датка 2, 0.48 Kms

дайыма аки ташкуйгузот

16:04 Jun 17, 2016

Дача, 0.48 Kms

ОСВЩЕНИЕ

23:13 Jul 30, 2016

город Ош мкрн Туран, 0.59 Kms