Текшерилди

дорога после бомбежки

16:18 May 24 2017 Город Ош Тс 12 Курманджан Датка 2

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгондой Ош шаарынын №12 Курманжан Датка -2 аймактык кенешиндеги Дачный участоктун жолун ондоо башкармалыктын 2017-жылдык иш-планына киргизилип, чункурларды ондоо-тузоо иштери 2017 жылдын III кварталында аткарыла тургандыгын билдирет. Ал эми №101 маршруттук линия боюнча Ош шаардык жургунчулорду ташуу агенттигине кайрылуу керек экендигин маалымдайт.


______________________________________________________________________________________________

Здравствуйте уважаемая мэрия города Ош!!! хотелось бы обратить ваше внимание на состояние дороги в районе Тс 12 Курманджан Датка 2 если забыли Дачный участок,в прошлый раз мэр сам лично был у нас и мы думаем что сидя в представительском машине не почувствовал те тяготы и риски которые мы каждый день уварачиваем и стараемся не попасться на яму и тд!!!! сделайте нам нормальную дорогу!!!!!! и дополнение насчет маршрутки 101 не выполняют требуемых нами условий с утра делают один заезд и все на заканчивают!!!!!
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
Усманов Жигиталы (Oct 17 2017)
дорогу так и не сделали!!!вы вообще когда даете обещание ремонтировать дорогу так сделайте!!!
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

гор водоканал

12:45 Oct 28, 2017

город Ош ТС 12 Курманжан датка 2, 0.2 Kms

ОСВЩЕНИЕ

23:13 Jul 30, 2016

город Ош мкрн Туран, 0.31 Kms

проблема с водой

17:40 Jul 06, 2017

микрорайон дача, 0.32 Kms

дайыма аки ташкуйгузот

16:04 Jun 17, 2016

Дача, 0.53 Kms