Текшерилди

Стоянка для такси

00:11 Apr 8 2021 Глобус стоянка для такси

Согласно Вашего обращения соответствующие специалисты ГАИ города Ош и дорожных служб проверяют указанную Вами в обращении информацию о чем будет сообщено дополнительно.
_______________________________
Глобустун жанында жолдун боюн частный территория кылып алып алышкан знак легковой такси деген жерде уруксат кагазы барбы же жокбу текшерип коюнуздар дагы шакиров менен монуев кочолору кесилишкен жерде ынгайсыздык жаралууда мпадан чыккан авто и шакировадан солго бурулганда
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms