Текшерилди

жыттанып жатат

15:24 Aug 15 2020 Ош Тажик к. №1

жыттанып жатат жыттанып жатат
Ош регионладык шааркурулушу жана архитектура боюнча башкармалыгы, Сиздин 2020-жылдын 26-августундагы Ош шаарынын Тажик кочосунун №1 дарегинде жайгашкан жеке менчик жер тилкесиндеги чайкананын ээси оз билемдик менен кочону ээлеп алгандыгы жана жанындагы ажаткана боюнча онлайн кайрылуунузду карап чыгып томондогулорду билдирет:
Башкармалыктын адистери тарабынан жеринде тактоо иштерин жургузуп, жыйынтыгында Ош шаарынын Тажик кочосунун №1 дарегинде жайгашкан чайханын ээси Х.Садыковго 06-310/20 сандуу эскертуу баракчасы берилип, жыйынтыгында эч кандай архитектуралык иш кагаздарын коросто албагандыгына байланыштуу, мыйзам тарабынан белгиленген тартипте чара коруу учун Кыргыз Республикасынын Окмотуно караштуу экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясынын Ош шаары боюнча региондор аралык башкармалыгына 02-2359/6 сандуу каты жолдонгондугун билдиребиз


Жол боюнча жооп тиркемеде.
_______________________________
Таджик кочосу №1 чайкана оз билемдик менен кочону ээлеб алганы жетпей, ал жерге туалет куруб алыб,жыттаныб жатат. Кошуналар бир канча жолу эскетуу берди, бирок натыйжа жок. Сураныч туалетти буздуруп, кочону кенейтип, асфальт тошоп бергиле.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Виталий (Aug 17 2020)
Спасибо большое вам за информацию
Борис (Aug 22 2020)
Жапжаш кыздар, балдар "оозум жыттанып жатат, с?йл?г?нд?н уялам" деп келишет. Жадакалса "неберелеримди ?пс?м, "апа, оозу? жыттанып атат" деп жатышат" деп чо? апа, чо? аталар кайрылышат. Биз ооруну абдан кылдат аныктаганга аракет кылабыз. Бул б?йл?н?н сезген??с?б?, пародонтитпи же курт жеген тиштен чыгып жаткан убактылуу жыт экендигин билишибиз керек. Эгер бейтапта ушунун баары аныкталбаса, ооздогу жыт ички органдардан келип жатат деп т?ш?н??г? болот. Маселен, ?т? ооруп оозуна сары зил келгендер же ичеги-карын, ашказаны жабыркагандар бар. Бул ооруларды башка адистер карайт.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

Светофор и пешеходная дорожка на ул Ленинградская

14:30 Feb 05, 2016

Ош, пересечение улиц Ленинградская и Шакирова, 0.02 Kms

кенсай

19:04 Apr 03, 2017

западный, 0.07 Kms

turak jai

10:17 Mar 02, 2016

ош масалиева 88, 0.13 Kms

свет жок

20:33 Jan 04, 2018

Тилеке Баатыр, 0.16 Kms