Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jun 24, 2017 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
331-338 of 338 Билдирүүлөр

Отопление по улице Осконалиева (бывш.Западная) 1 Текшерилди

15:49 Feb 04, 2016

Здравствуйте, для решения Вашего вопроса Вам необходимо обратиться в МЖКУ, для того что бы они составили смету и проложили трубы, и только после... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош, улица Западная

отопление 0 Текшерилди

10:23 Jan 23, 2016

В приложении ответ на ваш запрос: --------------------------------------------------------------- В 26 доме микрорайона Тюлейкен в январе... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош Тюлейкен 26

жылуулук боюнча 6 Текшерилди

17:23 Jan 22, 2016

Билдирууго жооп: Урматтуу билдируучу. Сиздин суроонуз боюнча МЖКУ муниципалдык ишканасы жооп берет. Себеби сиздин маселениз биздин жоопкерчилик... Көп маалымат » « Аз маалымат

ош. Мушкетова 7

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат 0 Текшерилди

10:09 Jan 14, 2016

Урматтуу билдируучу. Сиздин суроонуз боюнча "Шаарсвет" ишканасы томондогучо баяндама берет. көчөнү жарыктандырууну системасы ар жума... Көп маалымат » « Аз маалымат

все центральные улицы

Жолду асфальттоо 2 Текшерилди

11:32 Dec 24, 2015

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын коп кабаттуу уйлоруно кирген ички жолдорун ондоого,каржы... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош, ул. Карасуйская

В тер совете Амир темур много бродячих собак 0 Текшерилди

15:38 Dec 23, 2015

Саламатсызбы, Абдимиталип мырза! Сиздин кайрылуунузду кабыл алгандан кийин эле "Ош-Тазалык" ишканасынын жетекчисинин тапшырмасы менен... Көп маалымат » « Аз маалымат

Весь район Амир Темура

Жаны Телман кочосундо жарыктык жок 0 Текшерилди

10:26 Dec 17, 2015

Урматтуу Жаны Телман кочосунун тургундары, Сизден келген арызга "Шаарсвет" ишканасы томондогучо баяндама берет. Жаны Телман кочосу... Көп маалымат » « Аз маалымат

Новый Телман кочосу

Исанова 17А - асфальтоо керек 0 Текшерилди

11:44 Dec 16, 2015

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын ички жолдорун асфальтоого, акча каражаттын тартыштыгына... Көп маалымат » « Аз маалымат

улица Исанова 17А

331-338 of 338 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
338 0.6 94.97%