Showing Reports From Dec 16, 2015 to Jun 28, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
821-830 of 849 Reports

Асфальт жол керек. 0 Verified

22:35 Feb 10, 2016

жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет:Авиа шаарчасына кирген маршрутка жолуна асфальтоо иштери... More Information » « Less Information

Авиагородок

Лежачий полицейский 0 Verified

14:10 Feb 10, 2016

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катыныздын негизинде томондокулорду билдирет: ЖККБ кызматкерлери менен биргеликте маселени жеринен таанышып... More Information » « Less Information

г.Ош, между ул.Зайнабетдинова и Карасуйская

водопроводную трубу прорвало 1 Verified

19:54 Feb 09, 2016

Специалисты ОПМ "Ошгорводоканал" с выездом на место, исправили утечку, но после исправления повторяются утечки, из-за длительности... More Information » « Less Information

Ош. ул. Латыбжанова

Отключено электричество 0 Verified

19:40 Feb 09, 2016

Ответ на запрос: Электричество в вашем доме дадут в течении 30 минут. На вашей линии произошла авария, и наша бригада сейчас занимается ремонтом.... More Information » « Less Information

Масалиева 14

Ремонт дороги по улице Алымбекова (бывш.Фрунзе), детский сад "Наристе" 0 Verified

15:18 Feb 09, 2016

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын ички жолдорун асфальтоого, акча каражаттын тартыштыгына... More Information » « Less Information

Улица Алымбекова, 50 (детский сад "Наристе")

городской мост не приспособлен для коляски 0 Verified

06:43 Feb 09, 2016

Со стороны улицы Ленина у областной филармонии не предусмотрена дорожка для для детских и инвалидных колясок, велосипедов и арабакечов так как... More Information » « Less Information

новый мост

Кайрадан Т.Кулатов кичи районундагы 20-уйдун 31-39 батирлериндеги жылуулук боюнча кайрылуу 1 Verified

18:52 Feb 08, 2016

Сиздин кайрылуунузга жооп:Биринчиден ОМЖКИ сиздин батиринизди ондоо учун, сиздер ишкана менен келишим тузуунор зарыл. экинчиден сиздердин коп... More Information » « Less Information

Ош, Т кулатов кичи району, 20-уй,

Детская игральная площадка 234 Verified

18:12 Feb 08, 2016

Кайрылуунузга рахмат.Суроонузка кенээнирэк жооп төмөндөгү тиркемеде ____________________________________________ Я, Жусупова Айкан Кубанычбековна... More Information » « Less Information

Ош мкр Толойкон 21

Ремонт и освещение дороги улицы Волгоградская от улицы Абдыкадырова до улицы Гастелло 0 Verified

15:54 Feb 08, 2016

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы сиздин маселениз боюнча томондогучо билдирет: 2015-2016-ж ж. планы боюнча транспорт жана коммуникация министирлиги... More Information » « Less Information

город Ош, улица Гастелло

таксисттер жоо жургунчулорго тоскоол болууда 0 Verified

14:26 Feb 08, 2016

Урматтуу Нургазы! Учурда Жол кайгуул кызматкерлери иш-план түзүп, аталган участокто күн сайын иш алып барышууда. ________________________________________... More Information » « Less Information

40°32'4"N 72°48'15"E

821-830 of 849 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
849 0.51 97.06%