Showing Reports From Dec 16, 2015 to Oct 19, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
71-80 of 768 Reports

убадалар аткарилбайт 0 Verified

00:41 Apr 17, 2019

Саламатсизбы бизге 2018 куздо убада клышкан эле 2018 акырина чейин тунку шам чырактарды коюп беруго качан аткарилат бул убадалар _________________________________________________... More Information » « Less Information

г Ош. мкр Черемушки

счетчик 1 Verified

00:14 Apr 17, 2019

Энергосбыт (Apr 22 2019) Здравствуйте, замена электросчетчика производится по следующим причинам: при порче, истекший срок гос.проверки и неисправности... More Information » « Less Information

г Ош. мкр Черемушки

107 маршрутка 0 Verified

09:42 Apr 16, 2019

Здравствуйте, почему утром в 7:30 9:00 часов маршрутки 107 не останавливаются? Из-за этого я постоянно опаздываю на работу. Поставьте пожалуйста... More Information » « Less Information

г. Ош

Маршруттар жонундо. 0 Verified

21:43 Apr 09, 2019

Саламатсызбы, Манас-Ата к-ч р-нан Дом-бытага кайсы маршрутка базарды айланбастан барат. Кобойтуп койгонго болобу? More Information » « Less Information

Манас-Ата к-ч р-ну

асфальт астынан суу чыгып жатат 0 Verified

12:54 Apr 08, 2019

Өзгөн көчөсүндөгү 130- үйдүн жанынан жер астынан чыгып жаткан суу Ø32мм болгон суу түтүгүнѳн чыгып жатат. Ал суу түтүгү Ѳзгѳн кѳчѳсүндѳ... More Information » « Less Information

Узгенская 130

мпо "Теплоснабжение" 1 Verified

07:30 Apr 06, 2019

Ответ на Ваше обращение в приложении. ______________________________________ Ответ на мою жалобу это всего лишь отписка руководства мпо"теплоснабжение".... More Information » « Less Information

Мкрн.Кулатова12/32

Таштанды алып чыгуу 0 Verified

21:10 Apr 04, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздин кайрылуунуз боюнча биздин адистер адашып калышкан экен. Эми тактап 3 кундо бирден алынып тура турган болду.... More Information » « Less Information

Масалиева 118 1.2.3.4 Жана 5

Таштанды 2 Verified

21:09 Apr 02, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиз айткан даректеги таштандылар алынды. Негизи бул жердеги таштанды контейнери 2 кундо бирден кээде кунуго... More Information » « Less Information

Масалиева 118

Сностон калган таштанды 0 Verified

10:53 Apr 01, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Жогоруда сиздер кайрылган суроо боюнча Ош-Тазалык ишканасынынын техникалары андай бетон жана таш калдыктарын... More Information » « Less Information

Толойкон кичи району №1

лежачий полицейский 0 Verified

08:09 Mar 25, 2019

Здравствуйте. На нашей улице Гастелло водители ездят как на трассе. А тут дети на улице играют. Пожалуйста, дайте разрешения поставит пару... More Information » « Less Information

г Ош. ул Гастелло

71-80 of 768 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
768 0.55 95.05%