Showing Reports From Dec 16, 2015 to Oct 19, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
761-768 of 768 Reports

Отопление по улице Осконалиева (бывш.Западная) 1 Verified

15:49 Feb 04, 2016

Здравствуйте, для решения Вашего вопроса Вам необходимо обратиться в МЖКУ, для того что бы они составили смету и проложили трубы, и только после... More Information » « Less Information

Ош, улица Западная

отопление 5 Verified

10:23 Jan 23, 2016

В приложении ответ на ваш запрос: --------------------------------------------------------------- В 26 доме микрорайона Тюлейкен в январе... More Information » « Less Information

Ош Тюлейкен 26

жылуулук боюнча 12 Verified

17:23 Jan 22, 2016

Билдирууго жооп: Урматтуу билдируучу. Сиздин суроонуз боюнча МЖКУ муниципалдык ишканасы жооп берет. Себеби сиздин маселениз биздин жоопкерчилик... More Information » « Less Information

ош. Мушкетова 7

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат 12 Verified

10:09 Jan 14, 2016

Урматтуу билдируучу. Сиздин суроонуз боюнча "Шаарсвет" ишканасы томондогучо баяндама берет. көчөнү жарыктандырууну системасы ар жума... More Information » « Less Information

все центральные улицы

Жолду асфальттоо 2 Verified

11:32 Dec 24, 2015

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын коп кабаттуу уйлоруно кирген ички жолдорун ондоого,каржы... More Information » « Less Information

Ош, ул. Карасуйская

В тер совете Амир темур много бродячих собак 0 Verified

15:38 Dec 23, 2015

Саламатсызбы, Абдимиталип мырза! Сиздин кайрылуунузду кабыл алгандан кийин эле "Ош-Тазалык" ишканасынын жетекчисинин тапшырмасы менен... More Information » « Less Information

Весь район Амир Темура

Жаны Телман кочосундо жарыктык жок 0 Unverified

10:26 Dec 17, 2015

Саламатсыздарбы, биздин Жаны Телман кочосундо жарыктык жок. Биздин балдар мектеп эрте менен жана кечинде баргандан кыйналып жатышат. Карылар... More Information » « Less Information

Новый Телман кочосу

Исанова 17А - асфальтоо керек 0 Verified

11:44 Dec 16, 2015

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын ички жолдорун асфальтоого, акча каражаттын тартыштыгына... More Information » « Less Information

улица Исанова 17А

761-768 of 768 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
768 0.55 95.05%