Showing Reports From Dec 16, 2015 to Sep 25, 2020 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
91-100 of 882 Reports

Ош борбордук базардагы автоунаа тыгыны 0 Verified

15:49 Feb 29, 2020

Ош борбордук базардагы автоунаа тыгынын качан жонго салынат. Менчик автоунаа таксилерге кирууго тыюу салыныздарчы. Маршруткалар 1 саатта кирип... More Information » « Less Information

Ош шаары борбордук базар кочосу

Мэрияга кайрылуу 0 Verified

20:05 Feb 27, 2020

Сиздин ишиниз боюнча маселени чечуу Бир кыйла убакытты талап кылат, биринчи жасоочу аракет, сиздин жолдошунузду эмне себептен выдворение кылган,... More Information » « Less Information

Каратай

Городская стоматологическая клиника 1 0 Verified

20:55 Feb 20, 2020

Спасибо за пожелание и добрые слова в адрес врачей. ___________________________ Сегодня были на приеме у доктора с ребенком 7 лет ( зовут Руслан)... More Information » « Less Information

Г. Ош , ул. Алиева 91

Кен-сай 0 Verified

18:51 Feb 07, 2020

Азыркы учурда Кең-Сай массивинде таза суу тармактары курула элек. Таза суу түтүктѳрүн куру боюнча Ош областтык капиталдык курулуш башкармалыгы... More Information » « Less Information

Кен-сай массиви

ОШ Электро 1 Verified

18:32 Jan 27, 2020

Юрист (Jan 29 2020) Саламатсызбы керектъъч\, Сиздин кайрылуунузга "Ошэлектр"ААКнун Ош шаардык электр энергиясын сатуу мекемеси тъмъндъг\чъ... More Information » « Less Information

Жолдошбек Раимбеков 14

Бардак с парковкой у обл больницы 0 Verified

19:35 Jan 23, 2020

Спасибо за ваше обращение. Работникам ГУОБДД дано поручение навести порядок на указанном участке. _______________________________ Когда ГАИ... More Information » « Less Information

Монуева, областная больница

Эн начар маршрутка 0 Verified

13:11 Jan 21, 2020

O 7555 AE номер менен жүргөн 127-каттамда эң начар маршрутка. андай ишке чыкпа керек. Айдоочу да кыйын экен, адамгерчилик, коопсуздук деген... More Information » « Less Information

Араванская

Нет газа 0 Verified

12:44 Jan 21, 2020

Ответ ОшГаз в приложении ___________________________________ У нас в новостройках по улице Авиценна и Моторная нет газа. Все жители готовы... More Information » « Less Information

Моторная, Авиценна

Бусик 0 Verified

12:28 Jan 21, 2020

Уважаемые, прошу рассмотреть вопрос снятия с линии маршрутки с госномером 7555 127-линии движения. Такая маршрутка не должна работать. Это самая... More Information » « Less Information

Филармония, Курманжан-Датка

91-100 of 882 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
882 0.5 94.9%