Showing Reports From Dec 16, 2015 to Feb 12, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
31-40 of 673 Reports

Освещение ул. А. Каримова (бывший переулок Ермака) 0 Verified

15:37 Nov 15, 2018

Здравствуйте. Это сообщение отправляется от жителей переулка А. Каримова (бывший пер.Ермака). Из-за отсутствия светового освещения в нашей улице... More Information » « Less Information

Ош шаары, Черёмушки микрорайону, А. Каримова кочосу.

Теплоснабжения Ош 1 Verified

11:23 Nov 15, 2018

Ош муниципалдык "Жылуулуккамсыздоо" ишканасы төмөндөгүнү билдирет: Ош шаарынын Кулатов кичирайонунун №18 көп кабаттуу үйүнө тилке... More Information » « Less Information

Мухаммед Али Джиннах, 1

Спорт зал 0 Verified

00:38 Nov 15, 2018

Ош шаарынын мэриясынын капиталдык курулуш башкармалыгы тарабынан өткөн жылдары чатыры жабуу үчүн акча бөлүнүп толук аткарылды. Ал эми калган... More Information » « Less Information

Жапалак айылы өкмөттү . Татар айылы

Ценники и цены на кассе в некоторых супермаркетах 0 Verified

20:24 Nov 14, 2018

Спасибо за ваше обращение. Чтобы принять меры в отношении администрации супермаркета, необходимо письменно обратиться с указанием точного места,... More Information » « Less Information

г.Ош

тротуар 0 Verified

22:42 Nov 13, 2018

Саламатсызбы!!! Ош регионалдык шааркурулушу жана архитектура боюнча башкармалыгы, Сиздин Масалиев кен кочосундогу №60 коп кабаттуу уйунун жер... More Information » « Less Information

Масалиев Пр, 60

тешилген асфальт 2 1 Verified

22:24 Nov 13, 2018

Өзгөн көчөсүндө труба казуу иштеринен кийин асфальт жакшылап бутолбой калган, азыр ал жер чоңоюп баратат. Мындан 5 ай мурда да билдиргенмин,... More Information » « Less Information

Өзгөн Көчөсүндө

жол чырак дагы деле коюла элек 1 Verified

22:18 Nov 13, 2018

Бир жыл болду, жоо жүргүнчүлөргө жол чырак коюла элек. _________________________________________________ Саламатсызбы, Ош шаарынын А.Масалиев... More Information » « Less Information

Масалиев Монуев кесилиши

закрыли дорогу 0 Verified

17:50 Nov 12, 2018

по улице Курманжан Датка Мэрия города Ош закрыла въезд в дома #244 и #246 вот уже третий день, в связи с этим жители не могут не выехать и не... More Information » « Less Information

Курманжан Датка 244 246

нет отопления 0 Verified

15:22 Nov 07, 2018

почему всем дали отопление, а в нашем доме по улице Курманжан Датка 244 нет, по всему дому??? --------------------------------------------------... More Information » « Less Information

Курманжан Датка 244

31-40 of 673 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
673 0.58 97.18%