Showing Reports From Dec 16, 2015 to Jun 14, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-10 of 724 Reports

Суу 0 Unverified

09:41 Jun 14, 2019

Ош шаарындагы Ленин кочосундогу №337 домдо суу жакшы чыкпайт кышын жазы More Information » « Less Information

Ош Ленина 337

Эки күндөн бери таза суу жок суу дайым саатына берилет 0 Verified

00:25 Jun 07, 2019

Саламатсызбы? Ооба, акыркы 10-15 кун аралыгындагы нѳшѳрлѳп жааган жаан-жачынга байланыштуу Папан суу сактагычынан жана Кызыл-Кыштак жылгасынан... More Information » « Less Information

Жеңишбек Шамшиев 75

Ош водоканал 0 Verified

21:04 Jun 04, 2019

Саламатсызбы? Ооба, акыркы 10-15 кун аралыгындагы нѳшѳрлѳп жааган жаан-жачынга байланыштуу Папан суу сактагычынан жана Кызыл-Кыштак жылгасынан... More Information » « Less Information

Арек,сай

Отсутствие воды 0 Verified

20:43 Jun 03, 2019

Саламатсызбы? Ооба, акыркы 10-15 кун аралыгындагы нѳшѳрлѳп жааган жаан-жачынга байланыштуу Папан суу сактагычынан жана Кызыл-Кыштак жылгасынан... More Information » « Less Information

Таттыбубу Турсунбаевой, 256/2

Бир айлап, эки айлап таштанды чыгарылбайт 0 Verified

19:45 Jun 02, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Достук кичи районундагы таштандылар жумасына эки ирет, дүйшөмбү жана ишемби күндөрү сигнал ыкмасында машина кирип... More Information » « Less Information

1) Геологшаарчасы 2) мкр Достук 91

Не вывоз мусора! 0 Verified

19:14 Jun 02, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Достук кичи районундагы таштандылар жумасына эки ирет, дүйшөмбү жана ишемби күндөрү сигнал ыкмасында машина кирип... More Information » « Less Information

Ош. Мкр.Достук 45 кочо 20 уй.

Достук кичи районундагы мусорду алып чыгуу 0 Verified

10:43 May 31, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Достук кичи районундагы таштандылар жумасына эки ирет, дүйшөмбү жана ишемби күндөрү сигнал ыкмасында машина кирип... More Information » « Less Information

ош шаары

Светофор (Юго-Восток) 0 Verified

14:10 May 29, 2019

Юго-восток кичи шаарчасындагы Кыргыз-Өзбек университетинин жанында жана жаңы түшкөн көпүрөнүн башында жакын жайгашкан светофорлорду тескеп (настройка)... More Information » « Less Information

Исанов, 79

Уйдун короосу 0 Unverified

12:58 May 29, 2019

Саламатсыздарбы, Биздин үйдүн короосундагы ушул эски,жараксыз болуп, колдонулбаган темир-тезекти жашоочулар алып салса болобу же мэриянын уруксаты... More Information » « Less Information

Ош шаары, Латибжанов кочосу, 1/6

1-10 of 724 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
724 0.57 96.69%