Showing Reports From Dec 16, 2015 to Nov 05, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
681-690 of 712 Reports

Адамдар басып отуучу жол. 0 Verified

11:30 Feb 12, 2016

Жолдор башкамалыгы сиздин кайрылуу катынызды иликтеп, жеринен барып таанышып чыгып томондокулорду билдирет: Катта корсотулгондой "Алай-Альбухари"... More Information » « Less Information

Масалиева менен Райымбекова кесилиши

городская марштрутка 1 Verified

22:43 Feb 11, 2016

Ответ:Поясняем о том что №160,148,149,105 директора ОсОО были предупреждены о том чтобы среди водителей произвели разьеснительную работу по... More Information » « Less Information

ош фуркат ул.Эсенова 12

маршрутки не берут учеников - 127 маршрутка 0 Verified

17:40 Feb 11, 2016

Жооп:Аталган №127 мам.ном.27-13 айдоочусу Айдаралиев Апазга тушундуруу иштери жургузулуп,тушунук катын алып иштен 3 кунго четтетилди. --------------------------------------------------------------... More Information » « Less Information

Город Ош

Асфальт жол керек. 0 Verified

22:35 Feb 10, 2016

жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет:Авиа шаарчасына кирген маршрутка жолуна асфальтоо иштери... More Information » « Less Information

Авиагородок

Лежачий полицейский 51 Verified

14:10 Feb 10, 2016

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катыныздын негизинде томондокулорду билдирет: ЖККБ кызматкерлери менен биргеликте маселени жеринен таанышып... More Information » « Less Information

г.Ош, между ул.Зайнабетдинова и Карасуйская

водопроводную трубу прорвало 1 Verified

19:54 Feb 09, 2016

Специалисты ОПМ "Ошгорводоканал" с выездом на место, исправили утечку, но после исправления повторяются утечки, из-за длительности... More Information » « Less Information

Ош. ул. Латыбжанова

Отключено электричество 0 Verified

19:40 Feb 09, 2016

Ответ на запрос: Электричество в вашем доме дадут в течении 30 минут. На вашей линии произошла авария, и наша бригада сейчас занимается ремонтом.... More Information » « Less Information

Масалиева 14

Ремонт дороги по улице Алымбекова (бывш.Фрунзе), детский сад "Наристе" 0 Verified

15:18 Feb 09, 2016

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын ички жолдорун асфальтоого, акча каражаттын тартыштыгына... More Information » « Less Information

Улица Алымбекова, 50 (детский сад "Наристе")

городской мост не приспособлен для коляски 0 Verified

06:43 Feb 09, 2016

Со стороны улицы Ленина у областной филармонии не предусмотрена дорожка для для детских и инвалидных колясок, велосипедов и арабакечов так как... More Information » « Less Information

новый мост

Кайрадан Т.Кулатов кичи районундагы 20-уйдун 31-39 батирлериндеги жылуулук боюнча кайрылуу 1 Verified

18:52 Feb 08, 2016

Сиздин кайрылуунузга жооп:Биринчиден ОМЖКИ сиздин батиринизди ондоо учун, сиздер ишкана менен келишим тузуунор зарыл. экинчиден сиздердин коп... More Information » « Less Information

Ош, Т кулатов кичи району, 20-уй,

681-690 of 712 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
712 0.57 97.05%