Showing Reports From Dec 16, 2015 to Nov 05, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
31-40 of 712 Reports

отунуч 0 Verified

10:56 Mar 07, 2019

Урматтуу Ош шаардык жүргүнчүлөрдү ташуу агенттиги сиздерден сураныч кээ бир маршруткага чыксак радио же болбосо музыка коюп алышат иштен чарчаган... More Information » « Less Information

Маршрут 128, 155, 125

Ош Мэрияга 0 Verified

13:14 Mar 06, 2019

Сиздин сурооңуз боюнча Ош шаардык иш менен камсыз кылууга көмөктөшүү башкармалыгына кайрылыңыз. Адрес: Ош шаары, Ленин көчөсү 277. Сурап билүү... More Information » « Less Information

Кара-суу район. Каарман айылы

Билдируу 0 Verified

16:16 Feb 25, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Бул урналар уйдон чыккан таштандылар учун эмес, кочодо жоо бараткандар таштанды таштасын деп коюлган болчу.... More Information » « Less Information

Черемушка ш Руставели 3

128 маршрут 0 Verified

17:31 Feb 19, 2019

Сдвиньте пож-ста конечную марш 128 по ул. Авиценна, мешает всем и пешеходам и машинам, других мест для них нет что ли? Агентство пасажирского... More Information » « Less Information

Ош ул. Авиценна

Кайрылуу !!! 0 Verified

15:28 Feb 19, 2019

Урматтуу Таалайбек Насирбекович ! Менин Сизге кайрылуу менен кайрылуумдун себеби томондогучо: биз азыркы учурда Ош шаарына караштуу "Курманжан... More Information » « Less Information

Ош шаары

Указ о закрытии компьютерных клубов 0 Verified

09:01 Feb 19, 2019

Рассмотрев Ваше обращение, мэрия г.Ош сообщает следующее. Согласно требованиям распоряжения мэрии от 20 февраля 2015 года компьютерные клубы... More Information » « Less Information

Навои

Абышкызы Гульнара 0 Verified

18:21 Feb 15, 2019

Здравствуйте. спасибо за Ваше обращение. Однако спешим сообщить, что в полномочия органов местного самоуправления не входит поиск граждан. С... More Information » « Less Information

ош.

Нарушение ПДД 0 Unverified

17:27 Feb 14, 2019

Добрый день. Пишет вам житель города Ош по вопросу нарушений Правил дорожного движения в городе. Ряд водителей игнорируют статьи Кодекса о нарушениях.... More Information » « Less Information

Масалиева,89

Санэпидемстанция 1 Verified

17:26 Feb 12, 2019

Добрый день, Пару дней назад купили муку в мешках по 25 кг, торговая марка "Тулпар Агро". Во время использования муки были выявлены... More Information » « Less Information

Ул. Б. Осмонова

31-40 of 712 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
712 0.57 97.05%