Showing Reports From Dec 16, 2015 to Apr 18, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
41-50 of 704 Reports

Таштандыны алуу 0 Verified

14:04 Jan 30, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздин кайрылуунуз жетекчиликке жеткирилди. Ошол кундору техника бузулуп, убагында алынбай калды. Убактылуу ынгайсыздык... More Information » « Less Information

Т.Кулатов №11Б, №19

Контейнерлер 0 Verified

13:52 Jan 30, 2019

Урматтуу М.Мурзагулов, Башкармалык, Сиздин 2019-жылдын 30-январындагы кириш №15 сандуу онлайн кайрылууңузду карап чыгып, төмөндөгүнү билдирет.... More Information » « Less Information

Т.Кулатов №18

Канализационный люк открыт уже который год. 0 Verified

17:14 Jan 28, 2019

Ош шаарынын Кулатов кичи районундагы «Каныкей» балдар бакчасынын алдындагы ачылып турган люк, нормалык шартка ылайыктуу жабылгандыгын... More Information » « Less Information

Западный микрорайон, детсад каныкей

Целый месяц не убирают мусор 0 Verified

13:03 Jan 23, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Бул жердеги коюлган таштанды контейнерине ылайыктуу боковой машина бара албай жаткандыгы учун техника убагында... More Information » « Less Information

улица Толонова, мкр.Туран

Жалоба на отопление и не соответствующему счету к оплате 1 Verified

22:15 Jan 18, 2019

Ошское муниципальное предприятие «Теплоснабжения» сообщает Вам о том, что начисление оплаты за потребление тепловой энергии производится... More Information » « Less Information

г. Ош, улица Исанова 75в, квартира 64

Ош Тазалык ишканасына 1 Verified

10:54 Jan 18, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиз атайын төлөм кабыл алуучу түйүндөр аркылуу төлөгөнүңүз үчүн ал акча Ош-Тазалык ишканасынын кассасына кечигип... More Information » « Less Information

Ош, Заводская 2/7

Бросают мусор в не положенном месте 0 Verified

19:12 Jan 17, 2019

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ош-Тазалык ишканасында таштанды таштаган жарандарга айып пул (штраф) салуу мүмкүнчүлүгү жок болгондуктан көп... More Information » « Less Information

ул. карасуйская 10

деньги за справки 0 Verified

11:48 Dec 13, 2018

Спасибо за ваше обращение. Справки с места жительства и о составе семьи должны выдавать только в территориальных советах. Данные справки выдаются... More Information » « Less Information

г,ош пр.Масалиева 2-11

41-50 of 704 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
704 0.57 96.31%