Showing Reports From Dec 16, 2015 to Feb 12, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
601-610 of 673 Reports

Жол чырактар (Светофор) 0 Verified

11:21 Mar 01, 2016

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздердин электрондук кайрылуу катыныздар менен таанышып чыгып, томондокулорду билдирет: Катта корсотулгондой,... More Information » « Less Information

город Ош

Разрешение на установки прожекторов на улице Мушкетова. 0 Verified

14:33 Feb 27, 2016

Уважаемый житель ул. Мушкетова ОЭСП «Горсвет» ставит Вас в известность о том, что разрешения на установку уличных фонарей и все... More Information » « Less Information

мкр Туран, ул Мушкетова

Конечный стоянка 0 Verified

22:14 Feb 26, 2016

Жооп: Сизге томонкудой маалымат беребиз: №130-маршруттук каттамдын акыркы аялдамасын жылдырып беруу учун биз транспорттук комиссияга сунушубузду... More Information » « Less Information

Мкр.Анар

продячие собаки 0 Verified

21:05 Feb 26, 2016

"Ош-Тазалык" ишканасынан жооп: Урматтуу, Мунайым сиздин кайрылуунуз боюнча мекеме жетекчисинин тапшырмасы менен ишкана мергенчилери... More Information » « Less Information

г. ош с/у жапалак

электро щиты и кабель электричества 0 Verified

17:50 Feb 25, 2016

Ош шаардык электр энергиясын сатуу мекемесинен жооп: 2016 жылдын иш планына байланыштуу электр эсептегичтер сыртка чыгарылып,авариялык абалда... More Information » « Less Information

ул. Абдымамап Мамырова 95А

затоплен подвал дома канализационными стоками 0 Verified

17:28 Feb 25, 2016

Кайрылуунузга рахмат.Суроонузка кенээнирэк жооп төмөндөгү тиркемеде _________________________________ «Девятая поликлиника в Оше на улице... More Information » « Less Information

ул. Абдымамап Мамырова 95А

поликлиника№9 мамарова95А 1 Verified

16:18 Feb 25, 2016

Кайрылуунузга рахмат.Суроонузка кенээнирэк жооп төмөндөгү тиркемеде _____________________________________ Подвал поликлиники №9 в Оше затоплен... More Information » « Less Information

ул, Адымамап Мамырова 95А

Борбордук базары Карасуу көчөсүндөгү баш аламандык 0 Verified

18:26 Feb 24, 2016

Кайрылуунузга рахмат.Суроонузка кенээнирэк жооп төмөндөгү тиркемеде ______________________________ №7 Алымбек Датка аймакта жашаган тургундардын... More Information » « Less Information

Борбордук базар Карасуу көчөсү

Незаконные парковки. Часть два. 1 Verified

17:58 Feb 24, 2016

Добрый день. В связи с преобразованием Дорожно-транспортной службы в Патрульно-постовую милицию и увеличением штата сотрудников, в данном месте... More Information » « Less Information

Келечек

Адамдар жүрүүчү баскычтар 0 Verified

17:44 Feb 24, 2016

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздердин электрондук кайрылуу катыныздар менен таанышып чыгып, томондокудой маалымат берет: Катта корсотулгондой... More Information » « Less Information

Ошская 22 Раимбекова 11

601-610 of 673 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
673 0.58 97.18%