Showing Reports From Dec 16, 2015 to Jan 15, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
31-40 of 656 Reports

124-маршрутка 30 минутада бир каттап жатат. 0 Verified

11:37 Nov 02, 2018

Ош шаарындагы Толойкон айылына каттоочу 124-маршрутканы жарым сааттай убакыт кутуп жатабыз.Кээ бир учурларда жарым сааттан да кобуроок убакыт... More Information » « Less Information

Ош,Толойкон айылы

124-маршрутка 30 минутада бир каттап жатат. 0 Verified

11:37 Nov 02, 2018

Ош шаарындагы Толойкон айылына каттоочу 124-маршрутканы жарым сааттай убакыт кутуп жатабыз.Кээ бир учурларда жарым сааттан да кобуроок убакыт... More Information » « Less Information

Ош,Толойкон айылы

124-маршрутка качан онолот 0 Verified

11:36 Nov 02, 2018

124-маршрутка 1 саатта бир келет куто берип суукта тонуп каласын.Айрым айдоочулары окуучуларды албай кетип калат же окуучулар 1 сом берсе ага... More Information » « Less Information

Толойкон айылы

Беспорядок! Горводоканал! 0 Verified

20:17 Nov 01, 2018

Сиздин кайрылууңуздагы маселе боюнча «Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасынын кызматкерлери жеринде иликтеп, тѳмѳндѳгүдѳй жооп... More Information » « Less Information

Ош, село Озгур, ул К.Кулматова 165

вред здоровью и экологии 0 Verified

15:44 Nov 01, 2018

Согласно неоднократному обращению граждан, комиссия мэрии г.Ош совместно с сотрудниками соответствующих органов и учреждений посетила данную... More Information » « Less Information

р. моминова д.205

Несанкционированное выключение света 0 Unverified

12:57 Nov 01, 2018

Данным заявление информирую, что 30 октября 2018 году был произведен не законное отключение электроэнергии по квартире ул. Касымбекова 7/кв... More Information » « Less Information

Город Ош, улица Касымбекова 7\27

121- маршруту боюнча 0 Verified

11:57 Oct 30, 2018

№121- маршруту саар менен 7-20 жолго чыгып 8ден 5минут откондо зорго келди, бул медресе айылында, б.а. Ош_Бишкек жолунда Ош шаарына Өзгөн району... More Information » « Less Information

Медресе айылы

ОГРОМНАЯ ЯМА - КОТОРУЮ НИКТО НЕ ДЕЛАЕТ 0 Verified

10:36 Oct 25, 2018

В прошлую неделю сотрудники одной из служб начали ремонтную работу на дороге между Кыргызтелекомом и Областной библиотекой. Произвели разрытие... More Information » « Less Information

ул. Алебастрова

Мусор заберите! 0 Verified

15:16 Oct 22, 2018

Спасибо за обращение. Мусор в указанном районе убран. В связи с несвоевременно оказанной услугой по причине устаревшей спецтехники и их поломками,... More Information » « Less Information

город Ош, вся улица Токтогула

Маршрутки в Оше никто не контролирует! Транспортное агентство бездействует 0 Verified

18:09 Oct 18, 2018

Добрый день,я обращаюсь вот по такому поводу.В данное время мы проживает в селе Качыбек ,который относится с/у Жапалак.Вроде бы этот вопрос... More Information » « Less Information

с/у Жапалак

31-40 of 656 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
656 0.58 96.95%