Showing Reports From Dec 16, 2015 to Jun 15, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
51-60 of 554 Reports

Джим кочосу 5-3а коп кабаттуу уйлордун 0 Verified

10:18 Apr 11, 2018

Джим 5 жана 3а коп кабаттуу уйуно кире турган (РГСУнун батыш тарабы) жолу ото начар акыбалда болууда ошого 2 же 3 машина шагыл тогуп тегиздеп... More Information » « Less Information

Джим 5-3а

эмнеге эртеден кечке сууну очурот 0 Verified

16:09 Apr 06, 2018

Сиздин кайрылуунуз боюнча Ошшаарсууканал ишканасы төмөндөгүлөрдү билдирет. Бекбалаев кочосундо (болжол 7-уй) суу тутугу жарылгандыгына байланыштуу... More Information » « Less Information

г.ош ул. бекбалаева

вырытый колодец 0 Verified

11:02 Apr 06, 2018

ОМП "Ошгорводоканал" сообщает следующее: Возле дома №2 по пр. Масалиева, утечка воды на водопроводной линии по ул.Карасуйская устранена... More Information » « Less Information

улица Карасуйская

№ 101 маршрутка 0 Verified

20:13 Apr 04, 2018

Урматтуу Ош шаарынын жургунчулорлу ташуу департаменти, сиздерден сураныч - 101 номердеги маршруттук каттамды бир козомолдоп коюнуздарчы, булар... More Information » « Less Information

Туран, Куронкеев-Дружба коч.

Таштандыны алуу 0 Verified

15:44 Apr 04, 2018

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ош-Тазалык ишканасынын жумушчулары №16-18 көп кабаттуу уйунун ортосундагы жапайы бадалдарды кыркып, таштандыларды... More Information » « Less Information

Ош шаары Кулатов кичи району 16

Ош тазалыкка 0 Verified

12:44 Apr 04, 2018

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ош-Тазалык ишканасынын жумушчулары №16-18 көп кабаттуу уйунун ортосундагы жапайы бадалдарды кыркып, таштандыларды... More Information » « Less Information

Кулатов 16

жалоба 0 Verified

11:20 Apr 04, 2018

по ул.Моминова начиная с пересечения ул.Абдыкадырова и ул.Ферганская исчез знак об одностоооннем движении СОЗДАЕТСЯ аварийно опасная ситуация,... More Information » « Less Information

г.Ош ул Моминова

Кочого ат коюп бериниздер! 0 Verified

11:24 Apr 03, 2018

Саламатсыздарбы! Биздин кочонун аты "Долбоорлонуучу" болгондуктан башка атка озгортуп беришиниздерди суранабыз! Анткени такси же ж.б.у.с... More Information » « Less Information

Ош шаары.СМУТТ к-ну КЭЧ

Кто поджигает мусор? 0 Verified

20:07 Mar 30, 2018

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Таштанды контейнерин куйгузгондор менен курошуу биздин да негизги койгойубуз болууда. Коп учурда жакынкы... More Information » « Less Information

Кулатова 11б

51-60 of 554 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
554 0.6 97.29%