Showing Reports From Dec 16, 2015 to Jan 19, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-10 of 471 Reports

освещение улиц 0 Verified

14:00 Jan 19, 2018

уважаемая мэрия! в зимнее время наши занятия в школе начинаются в 8.00. наши фонарики отключаются за 20 минут до начала уроков. дети в темноте... More Information » « Less Information

мкр западный

Кайрылуу !!! 0 Unverified

18:15 Jan 18, 2018

Урматтуу Айтмамат Тентибаевич ! Менин Сизге кайрылуу менен кайрылуумдун себеби томондогучо: биз азыркы учурда Ош шаарына караштуу "Курманжан... More Information » « Less Information

Ош шаары, "Курманжан - Датка-2" (Дача) аймактык кенеши

Кайрылуу ! 0 Unverified

17:30 Jan 18, 2018

Урматтуу Айтмамат Тентибаевич ! Менин Сизге кайрылуу менен кайрылуумдун себеби томондогучо: биз азыркы учурда Ош шаарына караштуу "Курманжан... More Information » « Less Information

Ош шаары, "Курманжан - Датка-2" (Дача) аймактык кенеши

отопление 1 Verified

23:07 Jan 16, 2018

добрый день. подается отопление в указанные дома, но температура совсем не доходит до нормативного. пришел счет за декабрь, так сказать "по... More Information » « Less Information

кулатова 23,24,26

незаконная парковка тракторов-мусоровозов 0 Verified

12:42 Jan 15, 2018

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиз айткан маселе боюнча Ош-Тазалык ишканасынын жетекчиси Талант Капаров трактор айдоочусу менен жекече суйлошту.... More Information » « Less Information

Масалиева-2

Мусорка возле этажного жилого дома 0 Verified

10:15 Jan 15, 2018

Здравствуйте. Около нашего дома на расстоянии 6-7 метров от дома находятся мусорные контейнеры. В эти контейнеры выбрасывают мусор не жильцы... More Information » « Less Information

Ош Курманджан Датка 278

жарыктык 0 Verified

20:36 Jan 12, 2018

Саламатсынарбы! Менин билдируум маршруттук каттамдар номерлерин жарыктык менен корсотуп койсо! Маршрутка кайсыл номер экенин билбейсин азыркы... More Information » « Less Information

ош аэропорт 7

Благодарность 0 Verified

09:47 Jan 12, 2018

12.01.18 по ул 93 Новый чек,в связи неполадками на трансформаторе,который находится на ул 44,отключился свет. 19.00 я позвонила на аварийную... More Information » « Less Information

город Ош ул 93

Таза суу маселеси 0 Verified

19:38 Jan 11, 2018

Сиздердин кайрылуунуздар боюнча "Ошшаарсууканал" ишканасы үчүнчү ирет төмөндөгүдөй жооп берет. 1. Биздин ишкана толук чарбалык эсепте... More Information » « Less Information

Озгур

Жардам корсотуу жана ичимдик ото коп ичилген жайларга тыйуу салуу 0 Unverified

19:40 Jan 10, 2018

Мен Ош шаарынын тургунумун, Масалиев проспектиси 88 уйдо жашайм. Кайрылуумдун себеби томондогучо. Биздин уйдун жанында, Женишбек Шамшиев кочосундо... More Information » « Less Information

Ош проспект масалиева 88

1-10 of 471 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
471 0.61 97.45%