Showing Reports From Dec 16, 2015 to Jun 24, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
1-10 of 338 Reports

ашим ахунов 0 Unverified

15:48 Jun 24, 2017

Саламатсынарбы.Ашимахунов 42 ге кеткен жолду ондосо болобу.Жамгыр жааса жол танкодром болуп калтат.Откону казып кеткенден бери ондогон жок.Машиналар... More Information » « Less Information

ашиахунов

В службе скорой помощи грубое обращение с пациентами 0 Unverified

21:41 Jun 23, 2017

17 июня 2017 года у мамы повысилось давление. За помощью она обратилась в скорую помощь. Вместо оказания помощи дежурный врач начала говорить... More Information » « Less Information

Курманжан Датка 110

жумуш 3 Unverified

10:08 Jun 23, 2017

Окуу жайды буткондондон кийин жумуш табуу ото оор болуп жатат. Апрель айынан бери жумуш таба албайм. Чет олкого барганга али балдарым жаш. Эмне... More Information » « Less Information

Ош обл. Карасуу р/н

Салиева кочосундо коп кабаттуу уйлордо суу чыкпай жатат 0 Verified

11:27 Jun 21, 2017

Сиздин кайрылуунуз боюнча Ошшарсууканал ишканасы томондогулорду билдирет. Магистралдык суу тутугундо авариялык учур катталып, ондоп-тузоо... More Information » « Less Information

Салиева 45

Кирпичный район 0 Verified

02:06 Jun 21, 2017

Кирпичный райондо чон кочодо жарык жок Калинин жакта Ак Тилек кичи райондоруна коюлуп ортодо Кирпичный районго жарык коюлбаган. Себеби эмнеде?... More Information » « Less Information

Ош Кирпичный район

шаардык вай фай 1 Verified

12:45 Jun 20, 2017

Урматтуу мэрия. Сиздер жаны келген автобустарда вай фай бар деп жаттыныздар Эле. Эмнеге учун ал дайыма иштебейт, же видке эле эптеп жасап койдунуздарбы?... More Information » « Less Information

баардык Ош

нет освешение 0 Verified

15:43 Jun 19, 2017

нет освешение улицы. -------------------------------------------------------------------------------------------- Уважаемый Исламбек.... More Information » « Less Information

ул. Г Давидов

проблема со светофором 0 Unverified

15:40 Jun 19, 2017

не горит красный сигнал светофора More Information » « Less Information

ул Мамадян

нет дороги 2 Verified

23:34 Jun 18, 2017

Спасибо за обращение. По данной удице производилась работа по замене труб магитсрального газопровода. По данным городского управления дорог,... More Information » « Less Information

ул. жумабаеыа

Cулайман-тоо 0 Verified

22:40 Jun 18, 2017

Спасибо за обращение. Ответ на ваш вопрос в приложении. __________________________________________ Выделяют ли средства на содержание комплекса... More Information » « Less Information

г.Ош

1-10 of 338 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
338 0.6 94.97%