Showing Reports From Dec 16, 2015 to Apr 15, 2021 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
41-50 of 925 Reports

кат арыз 1 Verified

15:57 Nov 21, 2020

Ош РЭС (Dec 2 2020) Сиздин 23.11.2020-ж. жазган онлайн кайрылуунуз боюнча «Ошэлектр» ААКнун Ош райондук электр тармактары (РЭТ)... More Information » « Less Information

И.Раззаков кочосу 46а

светофор и мусор 0 Verified

00:03 Nov 17, 2020

Здравствуйте, нужен светофор по улице Шакирова, на пересечении улицы где горбаня. А также по ул.Шакирова возле задней стороны военной части... More Information » « Less Information

Ош ул.Шакирова

Штраф коп кошулуп кетиптир 1 Verified

12:44 Sep 25, 2020

Энергосбыт город Ош (Sep 29 2020) Уважаемый абонент, относительно Вашего обращение, высылаем ниже следующую информацию: Согласно закону о О... More Information » « Less Information

Ош мкр Толойкон 14 кв 22

Алтынбек Пирматов пользуется своим должностям 0 Verified

11:38 Sep 25, 2020

Вопрос указанный в Вашем обращении носит частный характер. Все вопросы необходимо решать в установленном законом порядке. В случае нарушения... More Information » « Less Information

Ош Шаары Ашимахунова 42

Саламатсыздарбы?" 0 Verified

20:53 Sep 24, 2020

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Урматтуу абонент сиз бул маселе боюнча Ош-Тазалык ишканасынын башкы кенсесине келип, абоненттик болумго кайрылышыныз... More Information » « Less Information

Шакирова 275 150квартира

Фрунзенский базарындагы эт баасы ар кун сайентологический 0 Unverified

21:17 Sep 22, 2020

Фрунзенский базарында эттин баасын ар 3 кундо эле которуп жатышат это беспредел пожалуйста мэрия проконтролируйте антимонопольная служба More Information » « Less Information

Фрунзенский район

Проблема с вывозом мусора 1 Verified

18:03 Sep 21, 2020

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздин маселениз боюнча жетекчилик тарабынан тапшырмалар берилди.Азыркы тапта кайсы жерге таштанды контейнерин... More Information » « Less Information

Manas-Ata, Salieva street

Жол эрежелери 0 Verified

19:40 Sep 13, 2020

Жооп тиркемеде. _______________________ Жол эрежелерин баш ийбеген автоунаа жургунчулору кобойуудо! Светофордун кызыл тусуно карабастан журуп... More Information » « Less Information

Толойкон кичи району, 26 уйдун алды

41-50 of 925 Reports

Filter Reports By

Clear Category

Clear Location

Clear Type

Clear Media

Filter reports that contain…

Clear Verification

Clear Custom Fields

Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
925 0.47 95.24%