Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jan 21, 2020 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
111-120 of 127 Билдирүүлөр

мусорго акча төлөө кымбаттадыбы? 0 Текшерилди

18:46 Feb 10, 2017

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: 2017-жылдын январь айынан тарта таштанды учун тариф Ош шаардык кенешинин депутаттарынын макулдугу менен беш... Көп маалымат » « Аз маалымат

ул.Салиева 40б/72

не заберают мусор 1 Текшерилди

15:39 Jan 25, 2017

Ош-Тазалык ишканасынын жооп. Урматтуу Достук микрорайонунун тургуну! Ош-Тазалык ишканасы тарабынан сигнал ыкмасында таштанды алуунун атайын... Көп маалымат » « Аз маалымат

Достук

Бродячие собаки 0 Текшерилди

01:22 Oct 10, 2016

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Амир-Темур аймагынан жолбун иттерди жок кылуу аракеттери корулуудо. Эки кундун аралыгында ишкана мергенчилери... Көп маалымат » « Аз маалымат

мкр.Амир-Темур ул.Олимпийская 25

карасуу кочо 38-уй 0 Текшерилди

11:00 Sep 21, 2016

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Урматтуу шаар тургуну, сиз айткан даректеги таштанды укогу толгон убакта алынып турат. Кээ бир учурда кобуроок... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош ТС №7 Алымбек-Датка

ош кочо ун базардын жаны 0 Текшерилди

10:46 Sep 21, 2016

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Таштанды контейнерине ысык кулдорун тогуп жаткандар Ош-Тазалык ишканасынын негизги койгойлорунун бири болууда.... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош ТС №7 Алымбек-Датка

Ош-ТАЗАЛЫК 0 Текшерилди

16:46 Aug 12, 2016

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Таштанды салуучу контейнердин мурдагы оордунан мамкаттоо (госрегистр) башкармалыгынын кызматкерлери оздору жагымсыз... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ул.Раззакова 19 (госрегистр)

Мусор жыттанган ОШ шаары. 0 Текшерилди

18:14 Jul 29, 2016

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Урматтуу шаар тургуну! Сиз айтып жаткан даректеги таштандылар оз убагында алынып турат. Таштанды салган контейнер... Көп маалымат » « Аз маалымат

ул.Салиева.

Иттер боюнча 0 Текшерилди

11:49 Apr 21, 2016

"Ош-Тазалык" ишканасынан жооп: Сиз айткан дарек боюнча аталган мекеменин мергенчилери барып, иттерди жок кылуу аракетин коруудо.... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош, ул. Ленина, 341\41

Жолгун иттер 0 Текшерилди

11:09 Mar 23, 2016

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздин сунушунуз боюнча Ош-Тазалык ишканасынын жетекчисинин тапшырмасы менен мергенчи Салиева кочосуно барып,... Көп маалымат » « Аз маалымат

Салиева №66 Джим №8

111-120 of 127 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
785 0.52 95.03%