Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Nov 18, 2019 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
31-40 of 42 Билдирүүлөр

Комплекс Манас 0 Текшерилди

14:35 Dec 31, 2017

Согласно вашему обращению, вам необходимо в письменном виде обратиться в городской отдел Главное управление по обеспечению безопасности дорожного... Көп маалымат » « Аз маалымат

Комплекс "Манас"

тротуарная плитка требует перекладки 0 Текшерилди

03:38 Aug 08, 2017

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт: 2017 жылдын август... Көп маалымат » « Аз маалымат

Курманжан Датка, напротив фонтана

Решение проблемы как пробка на проспекте Масалиева!!! 3 Текшерилди

18:22 Jun 01, 2017

Пробки в областе рынка келечек и торгового центра Рамазан образуются по несколько раз в день и дляться до нескольких часов. Одной из главных... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош проспект Масалиева

Уй маселеси 0 Текшерилди

23:46 May 28, 2017

Кайрылганыңыз үчүн чон рахмат. Жооп тиркемеде ________________________________ Мен Мамышева Клара Абдуганиевна Ош шаарында К.Датка 142-40уйундо... Көп маалымат » « Аз маалымат

К.Датка142-40

незаконное изъятие придомового участка 2 Текшерилди

11:46 Apr 17, 2017

по улице Монуева 1 идёт изъятие придомового участка. ____________________________________________ Башкармалык, Сиздин Ош шаарынын №8 «Ак-Буура»... Көп маалымат » « Аз маалымат

Кыргызстан. г. Ош Монуева 1

ДОРОГА - ЖД переезд по ул. Алимжанова 0 Текшерилди

00:32 Apr 13, 2017

Ош шаардык жолдор башкармалыгы сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып томондогулорду билдирет: Катта корсотулгондой... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош ул. Алимжанова

31-40 of 42 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
775 0.54 94.84%