Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jul 15, 2018 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
1-10 of 33 Билдирүүлөр

Ош РЭС 1 Текшерилди

10:13 Apr 16, 2018

Ош РЭС (Apr 17 2018) Бекбалаева №37 көп кабаттуу үйдүн арт жагынан өткөн 0,4-10кВ чыналуудагы аба чубалгысынын корук тилкесиндеги бак-дарактарды... Көп маалымат » « Аз маалымат

Бекбалаев №36/7

на улице Ташкенская нет уличного освещения 148 Текшерилди

22:30 Feb 04, 2018

Добрый вечер ГорСвет. На нашей улице стоят столбы от уличного освещения, но они не горят. Можете срочно установить свет на нашей улице. ---------------------------------------------... Көп маалымат » « Аз маалымат

улица Ташкентская, 24

освещение улиц 5 Текшерилди

14:00 Jan 19, 2018

уважаемая мэрия! в зимнее время наши занятия в школе начинаются в 8.00. наши фонарики отключаются за 20 минут до начала уроков. дети в темноте... Көп маалымат » « Аз маалымат

мкр западный

Кайрылуу !!! 6 Текшерилди

18:15 Jan 18, 2018

Урматтуу Айтмамат Тентибаевич ! Менин Сизге кайрылуу менен кайрылуумдун себеби томондогучо: биз азыркы учурда Ош шаарына караштуу "Курманжан... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош шаары, "Курманжан - Датка-2" (Дача) аймактык кенеши

Кайрылуу ! 6 Текшерилди

17:30 Jan 18, 2018

Сиздин кайрылуунуз боюнча «Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасы төмөндөгүлөрдү билдирет: «Курманжан-Датка-2» Аймактык... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош шаары, "Курманжан - Датка-2" (Дача) аймактык кенеши

Почему нет уличного освещения на улице Ташкентская? 2 Текшерилди

21:44 Jan 06, 2018

На нашей улице Ташкентская вроде бы стоят столбы уличного освещения но свет не горит. Можете срочно исправить? Я еще в декабре писал жалобу... Көп маалымат » « Аз маалымат

Улица Ташкентская, 24.

Почему нет уличного освещения на улице Ташкентская? 2 Текшерилди

21:44 Jan 06, 2018

На нашей улице Ташкентская вроде бы стоят столбы уличного освещения но свет не горит. Можете срочно исправить? Я еще в декабре писал жалобу... Көп маалымат » « Аз маалымат

Улица Ташкентская, 24.

Жарыктандыруу. 1 Текшерилди

18:51 Dec 27, 2017

Саламатсыздарбы, Ленина 302,300, уйндо, декабрь айынын башында 3 столбасына кечки жарыктандыруу максатында мэрия тарабынан чырактар койулуп... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ленина 302

молдониязова кочосундо свет жок 0 Текшерилди

23:40 Dec 20, 2017

кечээтен бери молдониязова заднепровский кесилишинде свет жок ____________________________________________________________________________________________... Көп маалымат » « Аз маалымат

ош заднепровский 31

Кышкы учурда көчөнү жарыктандыруунун графиги 0 Текшерилди

10:02 Dec 06, 2017

Эрте менен көчөнү жарыктандыруу жер жарый электе эле өчүп калып жатат. Көчөнү жарыктандырууну эрте мененки саат сегизге чейин узартып коюуңуздарды... Көп маалымат » « Аз маалымат

А.Масалиев кең көчөсү

1-10 of 33 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
567 0.6 97.35%