Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jun 28, 2020 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
41-50 of 131 Билдирүүлөр

дороги разбиты 2 Текшерилди

19:10 Mar 24, 2018

по улице Калинина дорожное полотно находится в ужасающе плачевном состоянии... огромная просьба обратить внимание и по возможности отремонтировать... Көп маалымат » « Аз маалымат

напротив школы Пушкина.

Жолдор 137 Текшерилди

23:19 Feb 16, 2018

Макамбай Абжаловдун кесилишиндеги жолду казканына коп болду ошону бутоп коюшса южныйга кетип жаткан жол менен кесилишет... Көп маалымат » « Аз маалымат

Абжалова атабаева

Дтп пешеходов 150 Текшерилди

14:09 Jan 27, 2018

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын Р.Абдыкадыров... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош Рысбай Абдыкадыров

жалоба 2 Текшерилди

18:09 Jan 08, 2018

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын мэриясынын жолдор... Көп маалымат » « Аз маалымат

город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив

арыз 0 Текшерилди

17:30 Jan 08, 2018

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Сиздерден келген катты... Көп маалымат » « Аз маалымат

анар миллион

Почему нет уличного освещения на улице Ташкентская? 2 Текшерилди

21:44 Jan 06, 2018

На нашей улице Ташкентская вроде бы стоят столбы уличного освещения но свет не горит. Можете срочно исправить? Я еще в декабре писал жалобу... Көп маалымат » « Аз маалымат

Улица Ташкентская, 24.

когда будут нормальные дороги? 0 Текшерилди

13:02 Dec 27, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук каттын негизинде тъмъндъг\чъ билдирет. Ош шаарынын достук 215 кв №10... Көп маалымат » « Аз маалымат

От Резиденции До Городского Род Дома

жөө жүргүнчүлөр үчүн атайын светофор жок 2 Текшерилди

21:53 Dec 20, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук каттын негизинде тъмъндъг\чъ билдирет. Ош шаарынын Масалиев пр. менен... Көп маалымат » « Аз маалымат

Монуев Масалиев

Асфальтирование улицы Ленина города Ош 0 Текшерилди

22:05 Dec 08, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын Ленин кочосу... Көп маалымат » « Аз маалымат

723317, Ошская область, Кара-Суйский район, Кызыл-Кыштакский айыл аймагы, село Андижанское, улица Ленина №778

41-50 of 131 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
849 0.51 97.06%