Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jun 28, 2020 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
31-40 of 131 Билдирүүлөр

Ремонт дороги ул. Волгоградской до ул. Гастелло 0 Текшерилди

07:38 Jun 07, 2018

На пересечении улиц Абдыкадырова - Волгоградская расположена дорога по улице Волгоградская до улицы Гастелло где расположены этажные дома. Данная... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош Гастелло 1/22

Относительно ремонта дорог между домами и тротуаров 0 Текшерилди

16:30 May 11, 2018

Планировалось выделение китайского гранта на лотоковые сети, тротуары и дороги между многоэтажными домами, дайте пж-ста информацию относительно... Көп маалымат » « Аз маалымат

г. ОШ, ул. Ленинна 335,11

Необходимость светофора 1 Текшерилди

17:25 May 08, 2018

Поводом моего обращения послужило, что на пересечении улиц Р.Абдыкадырова и Байтемирова (Краснофлотская) необходимо установить светофор, так... Көп маалымат » « Аз маалымат

Абдыкадырова - Байтемирова

Жолдор абалы 0 Текшерилди

16:52 Apr 19, 2018

Ош шаарындагы Кулатов кичирайонундагы №2 стамотологиясынын алдынан отуучу жолдун абалы ото начар абалда. Бул жол негизи кимге караштуу? ____________________________________________________________________________________________... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош, шаары, Кулатов кичирайону, №2 стоматология болумунун жанындагы жол

Упал дорожный знак 0 Текшерилди

20:26 Apr 17, 2018

Здравствуйте! По пр. Масалиева-возле ГНИ упал дорожный знак. Уже 2 недели лежит у обочины. Просим восстановить. ______________________________________________________________________________________________... Көп маалымат » « Аз маалымат

пр. Масалиева

Копуро куруу 0 Текшерилди

12:55 Apr 12, 2018

Ош шаарынын Кокумбий кочосундогу №35А,37,37А-коп кабаттуу жана жер уйлорунун жашоочуларынын атынан кайрылуу.Биздин кайрылуубуздун себеби томондогучо:... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош шаары Кокумбий кочосу 35

Джим кочосу 5-3а коп кабаттуу уйлордун 0 Текшерилди

10:18 Apr 11, 2018

Джим 5 жана 3а коп кабаттуу уйуно кире турган (РГСУнун батыш тарабы) жолу ото начар акыбалда болууда ошого 2 же 3 машина шагыл тогуп тегиздеп... Көп маалымат » « Аз маалымат

Джим 5-3а

жалоба 0 Текшерилди

11:20 Apr 04, 2018

по ул.Моминова начиная с пересечения ул.Абдыкадырова и ул.Ферганская исчез знак об одностоооннем движении СОЗДАЕТСЯ аварийно опасная ситуация,... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош ул Моминова

31-40 of 131 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
849 0.51 97.06%