Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jul 10, 2020 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
121-130 of 131 Билдирүүлөр

Латоктун устуно адамдар отуучу тосмо. 0 Текшерилди

20:16 Feb 12, 2016

Жолдор башкамалыгы сиздин кайрылуу катынызды иликтеп, жеринен барып таанышып чыгып томондокулорду билдирет:башкармалык сиздин сунушунузду туура... Көп маалымат » « Аз маалымат

Масалиева Райымбекованын кесилиши

Асфальт жол керек. 0 Текшерилди

22:35 Feb 10, 2016

жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет:Авиа шаарчасына кирген маршрутка жолуна асфальтоо иштери... Көп маалымат » « Аз маалымат

Авиагородок

Лежачий полицейский 0 Текшерилди

14:10 Feb 10, 2016

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катыныздын негизинде томондокулорду билдирет: ЖККБ кызматкерлери менен биргеликте маселени жеринен таанышып... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош, между ул.Зайнабетдинова и Карасуйская

Ремонт дороги по улице Алымбекова (бывш.Фрунзе), детский сад "Наристе" 0 Текшерилди

15:18 Feb 09, 2016

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын ички жолдорун асфальтоого, акча каражаттын тартыштыгына... Көп маалымат » « Аз маалымат

Улица Алымбекова, 50 (детский сад "Наристе")

городской мост не приспособлен для коляски 0 Текшерилди

06:43 Feb 09, 2016

Со стороны улицы Ленина у областной филармонии не предусмотрена дорожка для для детских и инвалидных колясок, велосипедов и арабакечов так как... Көп маалымат » « Аз маалымат

новый мост

Ремонт и освещение дороги улицы Волгоградская от улицы Абдыкадырова до улицы Гастелло 0 Текшерилди

15:54 Feb 08, 2016

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы сиздин маселениз боюнча томондогучо билдирет: 2015-2016-ж ж. планы боюнча транспорт жана коммуникация министирлиги... Көп маалымат » « Аз маалымат

город Ош, улица Гастелло

Светофор и пешеходная дорожка на ул Ленинградская 0 Текшерилди

14:30 Feb 05, 2016

Управление городских дорог ознакомившись с Вашем письмом сообщает о ниже следующем: на пересечение ул. Шакирова Ленинградская имеется пешеходная... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош, пересечение улиц Ленинградская и Шакирова

ош ноокат жолуна зебра керек 1 Текшерилди

12:36 Feb 05, 2016

Катка жооп: Жоо жургунчулор отуучу зебралар краска менен жасалган. Авто уналардын коп откондугуно байланыштуу очуп кеткен. Жаз айында кайрадан... Көп маалымат » « Аз маалымат

город ош ош ноокат жолу

Платные парковки 0 Текшерилди

20:04 Feb 04, 2016

Саламатсызбы, Сиздин билдирүүнүздү кабыл алдык. Бул боюнча териштирүү иштери жүргүзүлүүдө. Бирок, Ош-Тазалык ишканасынын кызматкерлери таштанды... Көп маалымат » « Аз маалымат

проспект Масалиева 40

Жолду асфальттоо 2 Текшерилди

11:32 Dec 24, 2015

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет: Ош шаарынын коп кабаттуу уйлоруно кирген ички жолдорун ондоого,каржы... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош, ул. Карасуйская

121-130 of 131 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
857 0.51 96.27%