Текшерилди

Туура эмес жайгашкан контейнерлер

00:39 Jun 1 2020 Толойкон кичи району

Туура эмес жайгашкан контейнерлер
Двордо контейнер коюлуп 2 жылдан бери турат. Такыр иштетилбейт. Жолтоо болуп, коркун бузуп турат. Жана башка контейнерлерди да гараж кылып алышкан.

____
Дарегин так көрсөтүнүз
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

Иттер кобойду

00:36 Jun 01, 2020

Толойкон кичи району, 0.02 Kms

Веложолдор

19:15 Apr 28, 2020

Ош шаары, 0.07 Kms

Благодарность

21:16 Oct 11, 2017

мкр.Тюлейкен., 0.1 Kms

Тротуар

20:13 Mar 10, 2020

Р. Абдыкадыров кочосу, 0.1 Kms

Собаки бродячие!!!

05:28 May 04, 2020

Анар жана Толойкон микрорайондору, 0.16 Kms