Текшерилди

Иттер кобойду

00:36 Jun 1 2020 Толойкон кичи району

Ош-Тазалык ишканасынын жообу: Урматтуу абонент. Ош-Тазалык ишканасынын жумушчулары жолбун иттерди жок кылуу боюнча күн сайын иш алып барат. Сиз өзүңүз жашаган даректи толук жазып, заявка менен кайрылыңыз.




Иттер биздин двор жакта кобоюп кетишти! 5-6 ит дайыма журот.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

Туура эмес жайгашкан контейнерлер

00:39 Jun 01, 2020

Толойкон кичи району, 0.02 Kms

Веложолдор

19:15 Apr 28, 2020

Ош шаары, 0.06 Kms

Тротуар

20:13 Mar 10, 2020

Р. Абдыкадыров кочосу, 0.08 Kms

Благодарность

21:16 Oct 11, 2017

мкр.Тюлейкен., 0.12 Kms

Иттер

19:24 Apr 28, 2020

Анар жана Толойкон микрорайондору, 0.15 Kms