Текшерилбеген

посты

17:53 May 14 2020 Ош Ак Тилек

ассалом аллейкум.Постордо кызматкерлер кызмат кылбай эле акчага иштеб турушат.Тойгозду ишке барыб келиш тозок эле болду иштеген жерден справка бар болсо деле откозбой жарандарды кыйнагандан башкага жарабады.Служебный авто болсо дагы тоскол тузушот.Урматтуу МЭР ушул масалесин чечиб берсениз


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

антимонопольной службе

20:02 Jul 10, 2017

ул Мамырова и тд, 0.42 Kms

Нет асфальтированной дороги

10:40 Feb 18, 2016

Ош, улица Заводская, 0.46 Kms

газ жана таза суу бизге качан келет

09:03 Mar 04, 2016

Ош шаары Жапалак айылы Толонбаева Умут кочосу, 0.46 Kms

Т.Кулатов кичи районунун 20-уйунун 31-39-батирлеринде жылуулук жок.

21:40 Feb 04, 2016

Т кулатов кичи району, 20-уй, 0.59 Kms

жалоба

16:23 Sep 06, 2018

город Ош,микрорайон Достук,ул93, 0.71 Kms