Текшерилди

Спец пропуск керек болуп жатат

22:16 May 2 2020 Кара суу р-н ул.Юбилейная 10

Көзөмөлгө алабыз
____________

Мен Назарбай уулу Дастанбек. Кара суу.ш Юбилейная 10 жашайм. Ош шаарынын ул.Ленина 1 автомойкам бар иштетүүгө азыркы кырдалга байланыштуу спец пропуск керек болуп жатат! Онлайн түрүндөгү пропуска жакшы тушунбогон учун жакшы толтура албай жатабыз. Сураныч жардам берип койосуздарбы!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms