Текшерилди

Жол чырактар (Светофор)

11:21 Mar 1 2016 город Ош

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздердин электрондук кайрылуу катыныздар менен таанышып чыгып, томондокулорду билдирет: Катта корсотулгондой, шаарыбыздагы бир катар кочолордогу жол чырактарына кошумча белги койуу, авто тыгындарды жойуу сунушунуз туура бирок, озунуздорго маалым болгондой каржы маселесинин тартыштыгынан бул маселе чечилбей келуудо.
Бул маселе боюнча 2017 – жылдын иш планына киргизуу жагы пландалууда акча маселеси чечилип калса бул иштер аткарылат.
______________________________________________________________________________________________
саламатсыздарбы мен шаарыбыздагы коптогон жол чырактардагы кошумча белгилердин жоктугун айтайын дегемин. коптогон кесилиштердеги жол чырактарга кошумча белги коюлса автотыгындын азайуусуна жардам берет эле. мен байкаган жерлер:Масалиева-Навои;Ленина-Джиннах;Ленина -Жунусова ...
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms