Текшерилди

Аскердик жана озгочо кырдаал тревогасы

20:00 Mar 28 2020 Ош шаары

Бул маселе боюнча МСУке кайрылыш керек.
Келечекте бул сунушталган маселе карап корсо болот
___________________________________
Ош жана Бишкек шаарларында, деги эле буткул Кыргызстанда бул вышкалар же колонка сымал нерселет жок. Онуккон жана онугуп бара жаткан олколордо бар. Алар озгочо кырдаал же абал ошондой эле аскердик бир учур болгондо, элди алдын алуу,билдируу учун колдонулат. Азыр озгочо абал,карантин, коменданттык саат учурларда колдонсок болот эле. Тилекке каршы жок. Кочодо милиция кызматкерлери ышкырыктары менен ышкырышып журушот.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms