Текшерилди

Ош шаардык жолдор башкармалыгына

17:08 Jan 1 2020 Ош шаары Кокум-Бий кочосу

Ош шаарындагы Кокум-Бий кочосуно тагыраагы "Жаннат Ресорт" конок уйунун жанына жоо адамдар отуучу отмок белгилерин койуу боюнча кайрылам. Жоо адамдар отуучу бир дагы шарт каралган эмес. Жашоочулар жана мектепке баруучу окуучулар жаш балдар коп болгондуктан жолдон отуу ото кооптуу. Ушул маселени карап чечип берсениздер жакшы болмок. Жогоруда корсотулгон кочо кайсы мекеменин балансында турат тактап айтып койсонуздар. жашоочулар кат турундо кайрылат элек. Рахмат.


____________________________________________________________________________________________________


Ош шаарынын жашоочусу
Т.Аматовго


Ош шаарынын мэриясынын «ОГД» муниципалдык ишканасына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Кокум-Бий кочосу Кыргыз Республикасынын Транспорт жана жол министрлигине карайт. Ошондуктан Ош-Сарыташ-Эркештам автомобиль жолунун башкармалыгына кайрылууёуз керек. Дареги: Ош шаары Подгорная кочосу 80, тел. 03222 6-41-14; факс. 6-2479.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Жыпара (Feb 12 2020)
Саламатсызбы. Ош көчөсүнө Кара-Суу көчөсүнөн кирген жолду. Б.а. Ош 20-22-18 домдоруна кирген жолду оңдоп койсо болобу. Ылай Чалчык басып жатат
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

эмнеге эртеден кечке сууну очурот

16:09 Apr 06, 2018

г.ош ул. бекбалаева, 0.3 Kms

Цвета домов

20:39 Jul 02, 2019

Кулатова, 0.4 Kms

Сплошная линия

15:28 Feb 06, 2016

круговой микрорайона Ак Тилек/Западный, 0.41 Kms

Стихийная парковка автомобилей.

20:10 Aug 10, 2017

мкр. Кулатова. базарчик Западный., 0.44 Kms