Текшерилди

Вывоз мусора

18:23 Nov 27 2019 Ак Тилек 35 кочо

Ош-Тазалык ишканасынын жообу:
Урматтуу абонент!
Сиз жашаган Ак-Тилек 35и көчөгө таштанды алуучу унаа 1 айда 4 жолу кирет. Тактап айтканда,ар дүйшөмбү күнү эрте мененки саат 09:00дөн 15:00гө чейин жумасына бир жолу кирип, таштандыларды алып кетет. Айрым учурларды техника бузулуп калган убакта гана таштандыны алууда көйгөй жаралып калып жатат. Туура түшүнүү менен кабыл алыңыздар.


Урматтуу Тазалык иш кананын жетечилери.Мен Ак Тилек 35 кочодо турамын.Мусорду каалаган убагында алыб кетет паласа келбей деле койот.Эмнеге суббота жэ вск кундору келбейт,анан так кунундо так убактысында келбейт.Болбосо стационарный контейнер койгула жэ болсо чет мамлекетегидей танга маал мусорду алыб кеткиле.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms