Текшерилди

Жаны копуронун абалы

19:57 Oct 1 2019 Ош, Алишер Навои

Жаны копуронун абалы
Урматтуу жолдор башкармалыгынын жетекчиси, Навои кочосундогу жаны копурону карап коесуздарбы. Бугун жамгыр жааганга байланыштуу жолдо пробка болгондуктан, копуронун устунон жоо отууну чечтим. Бирок копуронун так ортосуна келгенде, жоо жургунчулор журуучу жол 8-10 метр узундукка чейин суу каптап, журууго такыр болбой турган болуп калыптыр. Машина жолго бийик тосмодон отуу да мумкунсуз. Машина жол да ошондой эле узундукта суу каптаган. Ойлонуп турганча, бир айдоочу башыман ылдыйга чейин суу чачыратып, былчылдап, аран уйго жеттим. Мендейлерден канчоосу болгону белгисиз. Ушул койгойду чечип койсонуз, шаар жашоочу, салык толоочу катары ыраазы болмокмун.


_________________________________________________________________________________________


Ош шаарынын жашоочусу
А.Дудановага


Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын «Достук» копуросунун автоунаа журуучу жолундагы жамгыр суулар агып тушуучу темир тутукчого (труба) таштанды толуп калгандыгына байланыштуу жамгыр суу топтолуп калган. Ошондуктан, «Достук» копуросундогу жамгыр суулар агып тушуучу трубалардын ичин тазалоо иштери жургузулоорун ишкана Сизге билдирет.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms