Текшерилди

Элди ташыган 107маршурт боюнча.

13:36 Aug 1 2019 Г Ош городок аерпорт

Саламатсыздарбы,элди ташыган маршурут номер 107 аябай кеч аралыкта каттап атат .Аралыктары 30-50минут болуп кетет кобунчо эле.Достук дегени уч жолу каттайт , Аерпорт дегени качан Гана адамды толтуруп анан каташып атышат и жаш балдарды албай койуп атат .Менин балдарым кобунчо эле хбкадан жоо келип атышат.Карапайым адамдарбыз маршурт кататып койгон кийин оз убак Убагында каташсын.Ушул маселени тез арада чечип беришиниздерди суранамын.
жооп: Урматтуу жараан сизден №107 кичи каттам боюнча кайрылуунуздун негизинде Ош шаардык ж\рг\нч\лърд\ ташуу агенттиги №107 маршруттук кичи каттамга акт интервал т\з\п иш ж\рг\згъндъ 5-7 минутада каттап жаткандыгы белгил\\ болду.
Аныктык: UP DOWN -1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms