Текшерилди

Коомдук маршруттук унаалар боюнча

11:34 Jul 10 2019 Ак-Тилек 18/24

Ош шаарынын Ак-Тилек кичи районундагы Мамыров кочосунон №130 маршруттук каттам аябай кеч журуп жатат. Эрте менен жумушка жашып жатканда 30-40 минута кутуп жумушка кечигип жатабыз. 30-40 минута аралыгында жургону аз келгенсип аябай секин айдап, адамдарды кутуп, аялдамалар жок жерге токтоп туруп алышат. Урматтуу Таалайбек Насырбекович ушул №130 маршруттук каттамдын айдоочуларына тез аранын ичинде чара коруунузду суранам.

Жооп: №130 кичиавтобустук маршруттун айдоочулары менен чогулуш откорулуп, аталган маршрут карашту "Эр-Аман"ЖЧКнын жетекчисине Ж.Нуранова менен баарлашуу болду. Айдоочуларга кыймылдын ырааттамасын сактап, тартипти бузбастан, жургунулорду убактысында ташып калкты жакшы, сапатуу тейлоосуно корсотмо берилди.Эгерде мындан ары дагы кыймылдын графигин сактабай, начар иштеше турган болсо аларга мындан да катуу чара коруулор эскертилди.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Таза суу жок

17:41 Apr 14, 2017

Ак тилек кичи район 3 кочо 9 уй, 0.18 Kms

кен сай

12:56 Jul 12, 2017

Ош шаары, 1.09 Kms

Нет асфальтированной дороги

10:40 Feb 18, 2016

Ош, улица Заводская, 1.58 Kms

газ жана таза суу бизге качан келет

09:03 Mar 04, 2016

Ош шаары Жапалак айылы Толонбаева Умут кочосу, 1.59 Kms

антимонопольной службе

20:02 Jul 10, 2017

ул Мамырова и тд, 1.72 Kms