Текшерилди

Мыйзамсыз тосуп алуулар

16:06 Jun 17 2019 Ош Осконалиева 7

Мыйзамсыз тосуп алуулар
Жооп тиркемде.
____________________________________________
Урматуу Ош шаарынын жетекчилери! Биз Осконалиева 7 коп кабаттуу уйунун тургундары сиздерден суранарыбыз томонкучо: домдун 3-4 жашоочулары балдар ойноочу жайларды(дворду тосуп алышкан). Домдун арка жагы дагы тосулган. Балдар чыгып ойногонго такыр жер жок. Кварталдык комитеттен келип тартып кетишкен, бирок жыйынтык болбоду. Кокус орт чыкса пожарный машина да кире албайт. Ушул койгойду чечип беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
17 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms