Текшерилди

Суу

09:41 Jun 14 2019 Ош Ленина 337

Сиздин 14.06.2019-жылдагы Ош шаарынын тургундарынын онлайн кайрылуу картасы аркылуу жазган катыңыз боюнча Ошшаарсууканал ишканасы тѳмѳндѳгүлѳрдү билдирет
Магистралдык суу түтүктѳн Ленин кѳчѳсүнүн №337 үйгѳ кетүүчү суу түтүгүнүн эскилиги жеткендигине байланыштуу суу басымы азайган жана Ош шаарында сууну жана канализацияны пайдалануу эрежелеринин 14,1 жана 14,3 пунктарына ылайык магистралдык суу түтүктѳн Ленин кѳчѳсүнүн №337 үйгѳ кетүүчү суу түтүгүн алмаштыруу жана кудук (колодец) орнотуу жашоочулардын ѳз эсебинен аткарылышы керектиги эскертилген.
14.1. Көп батирлүү үйлөрдөгү турак жана турак эмес тамдардын ээлери (ээлөөчүлөр) суу өткөрүүчү түтүк жана канализациялык тарамдардын жана үйдүн (канаанын) ичинде турган жана анын сыртындагы биринчи кудукка чейин (же туташтыруу) санитардык-техникалык жабдыктардын сакталуусун жана санитардык-техникалык абалын көзөмөлдөөгө милдеттүү.
14.3. Көп батирлүү үйдөгү ички турак жана турак эмес канааларда жайгашкан жабдыктардын жана суу түтүктөрүнүн ремонту же алмаштырылуусу менчик ээсинин (ээликтин) эсебинен жүргүзүлөт.
________________________________________________________________________________________
Ош шаарындагы Ленин кочосундогу №337 домдо суу жакшы чыкпайт кышын жазы
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms