Текшерилди

Не вывоз мусора!

19:14 Jun 2 2019 Ош. Мкр.Достук 45 кочо 20 уй.

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Достук кичи районундагы таштандылар жумасына эки ирет, дүйшөмбү жана ишемби күндөрү сигнал ыкмасында машина кирип жатат. Айрым учурда гана техника бузулуп, айтылган убакта кирбей калууда. Бирок, болушунча белгиленген график менен кирүүгө аракет көрүлүүдө. Кээ бир учурлардагы ыңгайсыздык үчүн кечирим сурайбыз. Ал эми төлөмдөр боюнча кызматкерлер менен биргеликте териштирилет.




Не вывозят мусор по мкр.Достук ул.45; 48; 91. Уже несколько недель подряд. Мусор некуда выбрасывать. А оплату требуют как положено. За что нам платить если фактически Ош Тазалык не выполняет свои обязательства? Уважаемый Мэр, прошу разобраться и принять меры по Ош Тазалык. Мы готовы платить, но будьте добры выполнять свои обязательства чтобы было за что платить.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms