Текшерилди

Светофор (Юго-Восток)

14:10 May 29 2019 Исанов, 79

Юго-восток кичи шаарчасындагы Кыргыз-Өзбек университетинин жанында жана жаңы түшкөн көпүрөнүн башында жакын жайгашкан светофорлорду тескеп (настройка) берүүңүздөрдү өтүнөбүз. Себиби бири жашыл күйгөндө экинчиси кызыл күйүп ошол жерде тыгындарды пайда кылууда. Жыйынтыгында университеттин жанындагы аялдамаларда көп тыгын болуу менен жүргүнчүлөргө жана айдоочуларга кооптуу боуп жатат. Бул маселени чечкенге каражат деле талап кылынбайт.
Чоң рахмат.
Алмаз

______________________________________________________________________________________________

Ош шаарынын жашоочусу
Артур Эсенкуловго


Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томондогулорду билдиребиз:
Ош шаарынын №6 «Курманжан Датка» муниципалдык аймактык башкармалыгына караштуу Исанов кочосундогу (болжол Кыргыз-Озбек университети) жол чырактын убактысын узартуу иштери аткарылгандыгын башкармалык билдирет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Арыз

22:46 May 06, 2016

Ош, им. Боконбаева #5, 0.27 Kms

Арыз

00:20 May 07, 2016

Ош, им. Боконбаева #5, 0.27 Kms

жалоба

22:36 Jul 17, 2019

г.Ош, ул.Исанова 31а ор.маг.Народный, 0.3 Kms

Жол маселеси

13:38 Apr 12, 2016

г Ош ул Петрова, 0.44 Kms

мэру города Ош. Кадырбаеву. А. И.

15:50 Mar 13, 2017

пересечение улиц Ленина и Султана Ибрагимова (не доезжач спец.больницы), 0.49 Kms