Текшерилди

Адамдар жүрүүчү баскычтар

17:44 Feb 24 2016 Ошская 22 Раимбекова 11

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздердин электрондук кайрылуу катыныздар менен таанышып чыгып, томондокудой маалымат берет: Катта корсотулгондой маселелер боюнча 2016-жылга акча каражаты болунгон эмес. Бирок жогоруда айтылган коп кабаттуу уйлорго отуучу, кируучу тепкичтер турган жерлер ошол уйлордун жеке менчик жерлери болуп эсептелгендиктен мындай иштерди жашоочулар уюшуп оздору чечуусу керек.
___________________________________________________________________________________________
№7 Алымбек Датка аймакта жашаган тургундардын атынан кайрылуу. №7 Нариман мектептин түндүк түштүк тарабында адамдар басуучу тепкичтер (лесничные ступенки)эскилиги жетип басууга мумкунчулук жок.Бул тепкичтен мекткеп окуучулар жана Ош көчөсунүн 8-10-12-18-20-22 Раимбеков көчөсүнүн 5-7-11-1 көп кабаттуу үйдүн тургундары басып отүшөт.Биз ойлойбуз 2016-жылда бул иш чаралар аткарылат деп сидерге терен ишенебиз. Сүрүттөр тиркелет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

незаконное изъятие придомового участка

11:46 Apr 17, 2017

Кыргызстан. г. Ош Монуева 1, 0.15 Kms

Сжигание опавших листьев

09:31 Oct 23, 2017

улицы, парки, частные домовладения, 0.19 Kms

Шаардагы абанын абалы, газаңды өрттөө

20:14 Nov 14, 2017

Навои паркы, Навои көчөсү, 0.2 Kms

Тротуары ул.Ж.Раимбекова (Зайнабединова) и А.Масалиева

11:44 Mar 05, 2017

Ош Ж.Раимбекова и А.Масалиева, 0.21 Kms

Коншулар затоп кылып жатышат

22:38 Apr 18, 2017

Салиева 59/43, 0.21 Kms