Текшерилди

Закрыли дорогу Кулатова д.25

11:24 Sep 19 2019 Кулатова 25

Закрыли дорогу Кулатова д.25
Урматтуу Ош шаарыные мэриясы.

Кулатова 25-уйунун алдындагы жолду, дагын жаап тыштады. Алдын шлагбаум турса эми аябай чон таштар менен жвап койду. Ушул 25 домдун домкомуну, жолду жапкандыгына кандайдыр бир чала корбосонуздор болбойт окшойт. Жолду ачып беруунуздорду суранабыз.



______________________________________________________________________________________________


Ош шаарынын №3 «Керме-Тоо» муниципалдык аймактык башкармалыгына караштуу Кулатов кочосундогу 15-коп кабаттуу уйдун жанынан отуучу жолдогу ташты алуу иштери манипулятор ондолгондо аткарылаарын ишкана билдирет.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms