Текшерилди

Не вывоз мусора

12:04 May 11 2019 Ош, улица С.Ибраимова 28

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Кечинде саат 21:00 де Ибраимов 26,28 дарегиндеги коп кабаттуу уйлордун жашоочуларынын таштандылары алынган. Техниканын бузулуп калгандыгынан улам бир аз кечигуу болду. Айдоочулар унаанын сигналын басып баардык жашоочулардын таштандыларын чогултуп келишти. Мындан ары белгиленген график боюнча алынып турат.


По улице С.Ибраимова 26 28 домов вчера по плану не приехала машина по сбору мусора.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms