Текшерилди

Перенос мусорного контейнера

12:29 Apr 18 2019 Ош,ул.Ленина 343,341

Перенос мусорного контейнера Перенос мусорного контейнера Перенос мусорного контейнера
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздердин суранычыныздар боюнча таштанды салуучу контейнер башка жайга жылдырылды. Алдында эч кандай коммуникация жок.
(Сурот тиркелди)






Организация OLOLO перенесла мусорный контейнер без всякого на то разрешения на канализационный люк. Над контейнером проходит труба газопровода. Мусор в контейнере постоянно горит. Тем самым подвергая жителей близ лежащих домов 342,343 опасности взрыва газопровода! Примите пожалуйста меры!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms