Текшерилди

Электир столбалары

17:11 Feb 24 2016 Улица Наримана

Жогоруда аталган катыныздар боюнча жеринде коруп Ош райондук электр тармактары томондогулорду билдирет:
Аталган кочонун жашоочуларын электр коопсуздугун эске алып жана электр энергиясы менен сапаттуу тейлоо максатында эскилиги жеткен электр мамычасын жана аба чубалгыларын алмаштыруу максатында "Ошэлектр" ААКна билдируу берилген жана керектелуучу электр жабдыктары келип тушсо аткарылып берилет.
----------------------------------------------------------
№7 Алымбек Датка аймакгында жашаган тургундардын атынан кайрылуу.Нариман кочосундо № 3-5-27-31 үйдүн алдында электир зымы тартылган столбалар кыйроо абалда турат.Эгер кыйраса кырсык алып келиши мумкун.Бул маселе боюнча 3-жылдан бери тийиштүү жетекчилерге кайрылып келебиз бирок жыйынтык жок болуп жатат. Алдыдагы иш чараны козомолго алып чечип беришиниздерге терен ишенебиз.Суроттор тиркелет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

платные парковочные места в городе

20:33 Oct 18, 2016

Ош, Ленина 540, 0.47 Kms

Светофор

23:17 Aug 09, 2017

Шейит добо, 0.61 Kms

Светофор

20:07 Aug 10, 2017

Шейит Дөбө, 0.61 Kms

Жолду асфальттоо

11:32 Dec 24, 2015

Ош, ул. Карасуйская, 0.66 Kms