Текшерилди

Жалоба жителей домов по ул. Ленина 343,341,345

21:08 Apr 17 2019 Ул. Ленина 343

Жалоба жителей домов по ул. Ленина 343,341,345 Жалоба жителей домов по ул. Ленина 343,341,345 Жалоба жителей домов по ул. Ленина 343,341,345
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздердин суранычыныздар боюнча таштанды салуучу контейнер башка жайга жылдырылды. Алдында эч кандай коммуникация жок.
(Сурот тиркелди)




Без согласования жителей домов 343,341,345 нарушая все санитарные нормы расположения мусорного бака. Контейнер для мусора был перемещён прям под окна дома 343, который установили на канализационном люке горводоканала. Постоянно мусорка горит, а над мусорным контейнером расположен газаовая труба, которая снабжает жителей этих домов газом! тем самым подвергая опасности ВЗРЫВА природного газа.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms