Текшерилди

убадалар аткарилбайт

00:41 Apr 17 2019 г Ош. мкр Черемушки

Саламатсизбы бизге 2018 куздо убада клышкан эле 2018 акырина чейин тунку шам чырактарды коюп беруго качан аткарилат бул убадалар

_________________________________________________

Урматтуу Ош шаарынын А.Каримов кочосунун тургундары (Черемушка к.р.)!
"Ошсвет" муниципалдык ишканасы, Сизге 2019-жылдын 8-февралында Чыг.31 номериндеги катта аталган кочого жарыктандыруу системасын орнотуу боюнча 2019-жылдын II-жарым жылдыгында мумукунчулукко карап аткарылат деп жооп берилген.
Бугунку кундо аталган кочого жарыктандыруу системасын орнотуу иш чаралары планга киргизилген. Акча каражаттын жетишсиздигине байланыштуу 2019-жылдын июнь айларында аткарыларын билдиребиз.


"Ошсвет" муниципалдык
ишканасынын директору М.Эндешов
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms